Dárkové krabice a tašky na víno s potiskem

Přepravní kartonové krabice nebo dárkové papírové tašky na víno s potiskem dobře poslouží k předání dárku (jedné či více lahví vína nebo jiného alkoholu) obchodním partnerům či zaměstnancům.

Dárkové papírové tašky na víno

Přepravní papírové tašky na víno jsou tvarově specifickým typem papírových tašek s potiskem. Mohou být z křídového papíru s povrchovou laminací, nebo ze sulfátového papíru, a jsou samozřejmě vhodné pro potisk, např. vaším logem či jinou reklamou.

Mohou být vyrobeny v luxusním provedení na zakázku, nebo si můžete vybrat z již hotových skladových papírových tašek, které pouze potiskneme.

I v případě hotových dárkových papírových tašek na víno máte k dispozici tašky v luxusních lesklých variantách s textilními uchy, nebo levnější sulfátové tašky s kroucenými i textilními uchy, v různých barvách, s průhlednými plastovými okénky apod.

Shrnutí dárkových papírových tašek na víno

  • jde o specifický typ papírových tašek s potiskem
  • mohou být vyrobené na zakázku dle vašeho přání (s plnobarevným potiskem, laminací apod.), nebo si můžete vybrat z již předem vyrobených skladových papírových tašek, které se pouze potisknou (metodou sítotisku, maximálně jednou nebo dvěma barvami)
  • pro více informací navštivte stránku výroba papírových tašek s potiskem

Přepravní krabice na víno s potiskem

Kromě dárkových papírových tašek nabízíme rovněž dodání nebo výrobu přepravních kartonových krabic na víno s potiskem – vyrobíme pro vás jakoukoli podobu dle vašeho přání, nebo si můžete vybrat z již hotových skladových krabic, které pro vás pouze potiskneme.

Nabídka zahrnuje mnoho různých typů a tvarů přepravních krabic, pro jednu nebo více lahví, s průhledným plastovým okénkem, vycpávkou, visačkou, s různými tvarovými průřezy, různých barev.

Zakázkové dárkové krabice s potiskem

Hotové skladové dárkové krabice (pro potisk)

Možnost individuálního potisku krabic je samozřejmostí. Potisk je realizován sítotiskem, maximálně jednou nebo dvěma barvami. Vícebarevný sítotiskový potisk by byl pracný a drahý.

Máte vícebarevný motiv, a přesto toužíte po tomto typu přepravních krabic? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme, jak váš grafický motiv k potisku (logo apod.) barevně či jinak zjednodušit tak, aby byl k sítotisku vhodný, vypadal skvěle, a jeho tisk přitom nebyl finančně nákladný.

Shrnutí dárkových přepravních krabic na víno

  • ve většině případů naši zákazníci volí hotové skladové kartonové krabice, jejich nabídka je skutečně široká
  • pokud si nevyberete z hotových krabic, rádi pro vás vyrobíme individuální podobu
  • potiskují se jednou nebo dvěma barvami sítotiskem

Ukázkové tašky na víno

Ukázkové hotové krabice na víno